Dom nad Czarnym Dębem

Dom nad Czarnym Dębem
Apartamentowiec DOM NAD CZARNYM DĘBEM powstał przy wykorzystaniu najnowszych technologii, które mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo, oszczędność i komfort mieszkania. Każde mieszkanie wyposażone jest w dwufunkcyjne klimakonwektory, które ułatwiają uzyskanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach. Pozwala na szybkie ogrzanie, gdy jest zimno i chłodzenie podczas upału. Ogrzewanie i ciepła woda dostarczane są z sieci MPEC.

Budynek wyposażony jest w recepcję, cichobieżne windy hydrauliczne, które zapewnią wygodny dostęp z poziomu garażu na każdą kondygnację. Budynek jest chroniony i monitorowany 24 godziny na dobę.

Ten nowoczesny sześciokondygnacyjny budynek, składa się z 42 eleganckich i funkcjonalnych apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 63 m2 do 132 m2, 5 lokali użytkowych na parterze oraz trzykondygnacyjnego garażu podziemnego z komórkami lokatorskimi. Do oferty załączono zdjęcia poglądowe nieruchomości
Inwestycja skierowana jest do osób wymagających poszukujących komfortu życia w doskonałej lokalizacji. 5 minut zajmuje dojście pieszo do Rynku Głównego i na Kazimierz. Znajdujące się w pobliżu Bulwary Wiślane oferują możliwość aktywnej rekreacji, jak również spokojnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Aleja Daszyńskiego z placem zabaw dla dzieci i zielonymi skwerkami zapewnia wypoczynek, szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Warto również wiedzieć, iż z najwyższych kondygnacji budynku rozciąga się wspaniała panorama Krakowa, widać wieże Kościoła Mariackiego, Ratusza, Kościoła Piotra i Pawła, a w słoneczne dni także na Tatry
Obsługę komunikacyjną zapewniają liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy osiedlowe, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz Galeria Kazimierz.